advertise

تزریق فیلر لب در اصفهان| ماندگاری تضمینی و قیمت مناسب

فیلر لب چیست و چگونه عمل می کند؟

فیلر لب، که گاهی به عنوان تزریق ژل لب نیز شناخته می‌شوند، یک گزینه درمانی غیرجراحی برای افرادی است که می‌خواهند به لب‌های خود حجم بیشتری بدهند، شکل طبیعی خود را تقویت کنند، خط لب خود را مشخص کنند، چین و چروک‌های لب خود را صاف کنند، یا ظاهر نامتقارن لب‌های خود را اصلاح کنند. در واقع، در میان کسانی که درمان های زیبایی را انتخاب می کنند، تزریق فیلر لب روشی محبوب است.
اگر از لب های خود در فرم طبیعی شان راضی نیستید، فیلر لب به افراد این امکان را می دهد تا زیبایی و برجستگی لب های خود همانگونه که مد نظرتان هست به دست بیاورید. اما چرا تزریق فیلر لب خواهان زیادی دارد؟ یکی از قسمت های صورت که با گذشت زمان پیر می شود لب ها هستند. با افزایش سن افراد، حجم، قد و استحکام روی صورت آنها کاهش می یابد. تزریق فیلر لب راهی عالی برای معکوس کردن این تغییرات و بهبود ظاهر شماست. سن بر برجستگی، قد و حجم لب تاثیر می گذارد. حجم و تقارن در دو قسمت لب بسیار مهم است زیرا لب پایین ذاتا بزرگتر و حجیم تر از لب بالایی است و سمت راست و چپ هر لب یکسان است

فیلر لب | کلینیک زیبایی روژا

فیلر لب چیست و چگونه عمل می کند | کلینیک زیبایی روژا

لبه لب در هنگام تزریق ژل برجسته شده و حجم داده می شود و در نتیجه جذابیت چهره را افزایش می دهد. یکی از مهم ترین عوامل در نتیجه تزریق، نحوه استفاده از فیلر لب توسط پزشک متخصص خواهد بود. یک پزشک متخصص برای تزریق فیلر لب باید شناخت کاملی از ساختار و عناصر لب داشته باشد. متخصص باید مهارت های تزریق فیلر را داشته باشد و بتواند بهترین محل تزریق، مقدار ماده مورد استفاده و نحوه حرکت مواد را روی لب تعیین کند.
نوع فیلری که پزشک تصمیم می‌گیرد هم به صورت سطحی و هم عمیق به لب‌ها تزریق کند، بستگی زیادی به ماده‌ای دارد که او انتخاب می‌کند. از آنجایی که فیلر هیالورونیک آب زیادی را جذب می کند و در نهایت حجم زیادی به لب ها اضافه می کند، پزشک اغلب از فیلر کمتری استفاده می کند. پس از ارائه توضیحات مربوط به بیمار، لب ها بی حس می شوند. پس از تمیز کردن محل تزریق، از یک سرنگ نازک مجهز به سوزن برای تزریق فیلر به لب ها با زاویه دقیق استفاده می شود.شایان ذکر است که شما عزیزان میتوانید از دیگر خدمات کلینیک مثل تزریق چربی در اندام خصوصی و انواع جراحی بینی نیز بهره مند شوید.

مشاوره با متخصصین کلینیک روژا

در حال حاضرکلینیک زیبایی روژا مجهز به جدیدترین و معتبرترین دستگاهای ساخت آمریکا و اروپا است که همگی دارای تائیدیه های FDA آمریکا و CE European می باشند

بهترین نوع فیلر لب | بی خطر و قابل اطمینان

در گذشته، کلاژن در این زمینه پیشگام بود. با این حال، مسئله این است که این یک راه حل دائمی است. از یک طرف، نتیجه می‌تواند فوق‌العاده باشد، اما از سوی دیگر، اگر آن را دوست ندارید یا بعداً تصمیم می‌گیرید که نمی‌خواهید لب‌هایتان به این شکل ظاهر شوند، نمی‌توانید آن را تغییر دهید. در حال حاضر، اسید هیالورونیک (HA) به طور معمول استفاده می شود. این ماده یک جزء طبیعی در بدن است که به عنوان یک عامل حجیم کننده عالی عمل می کند زیرا می تواند تا ۱۰۰۰ برابر وزن خود را در آب نگه دارد.
مارک های حاوی هیالورونیک اسید مانند Juviderm، Restylen و غیره، بهترین نوع فیلر برای تزریق فیلر لب هستند. این داروها به طور مداوم نتایج مثبتی داشته اند، خطر عوارض جانبی کمی دارند و پس از تزریق نیازی به استراحت ندارند. Juvederm Vycross دو تا از بهترین فیلرها را برای لب‌ها را تولید می کند: Vobella که دارای حداقل فیلرهای طبیعی و Volift است که لب‌ها را تقویت می‌کند. این نوع فیلر لب موقتی است و ممکن است در صورت لزوم یا در صورت نارضایتی از نتیجه برداشته شود، که همچنین یکی از معدود مشکلات این ماده حجم دهنده است زیرا ممکن است به طور تصادفی از بین برود.
برای کاهش این خطر با یک پزشک ماهر که در زمینه عوارض مسلط است مشورت کنید. ممکن است از آنزیمی به نام هیالورونیداز برای تجزیه اسید هیالورونیک استفاده شود، که اگر از نتایج درمان خوشتان نمی آید یا در حین تزریق لب مشکلی پیش می آید، ویژگی خوب این ماده قابل تجزیه بودن آن است. در موارد نادر، از موادی غیر از اسید هیالورونیک برای ساخت پرکننده‌های لب استفاده می‌شود، اما اغلب توصیه می‌شود این کار را برای اهداف زیبایی انجام ندهید.


انواع روش های تزریق فیلر لب در اصفهان

شما می توانید از بین انواع تکنیک های تزریق ژل لب بر اساس ترجیحات و حجم مورد نظر خود انتخاب کنید. مهم‌ترین و شناخته‌شده‌ترین مدل‌های تزریق فیلر لب در اصفهان در زیر فهرست شده‌اند که عبارتند از:


✔ تزریق فیلر لب مدل عروسکی یا باربی
✔ تزریق فیلر لب روسی
✔ تزریق فیلر لب مدل چاک دار
✔ تزریق فیلر لب مدل گرد
✔ تزریق فیلر لب مدل قلوه ای

✔ فیلر لب مدل سه دکمه ای
✔ تزریق فیلر لب مدل صدف
✔ فیلر لب مدل هالیوودی
✔ تزریق فیلر لب مدل کمان
✔ تزریق فیلر لب طبیعی


بهتر است در نظر داشته باشید که برخی از این مدل ها ظاهر یک فرد را کاملاً ناخوشایند و غیرقابل تحمل می کند. حتی اگر چنین مدل هایی را انتخاب می کنید، تزریق را به یک پزشک متخصص بسپارید تا در نهایت یک تزریق مدل طبیعی داشته باشد. همچنین می توانید تزریق را به صورت تدریجی و ذره ذره انجام دهید تا اثر مطلوب حاصل شود

مزایا و معایب تزریق فیلر لب در اصفهان

مزایا

معایب

✔پایین بودن احتمال بروز واکنش آلرژیک
✔سهولت در از بین بردن و رفع برآمدگی ها
✔کنترل آسان حجم لب
✔ماندگاری قابل قبول نتایج
✔کبودی کمتر
✔عدم وجود هر گونه عارضه جدی از جمله عفونت یا تورم طولانی مدت
✔برجسته شدن لب ها به صورت کاملا طبیعی
✔تزریق فیلر در لب ها بدون هیچ دردی
✔روشی غیر تهاجمی برای جوانسازی
✔درمان عدم تقارن لب ها
✔می توانید حجم فیلر تزریقی به لب ها را کم و زیاد کنید
✔خونریزی و درد در محل های تزریق
✔امکان بروز تب سرد
✔ تغییر رنگ یا حساسیت
✔عفونت
✔مرگ بافت (به خطر افتادن عروق)، که در صورت تزریق فیلر لب به داخل یا اطراف شریان، می تواند رخ دهد.
✔لب های شما ممکن است اندازه های مختلفی پیدا کند (عدم تقارن).
✔ پرکننده لب ممکن است در نواحی دیگر صورت شما، معمولاً به سمت بینی منتقل شود.

موارد استفاده از فیلر لب| افراد کاندید

فیلر های لب به لب ها حجم بیشتری می دهند. اگرچه آنها می توانند به تاخیر انداختن نیاز به روش های تهاجمی بزرگ کردن لب مانند کاشت لب یا لیفت لب کمک کنند، اما نمی توانند روند پیری را متوقف کنند. علاوه بر این، آنها ممکن است به شما در به دست آوردن ظاهر ایده آل کمک کنند که اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. استفاده از فیلر لب به عنوان نوعی درمان در حال حاضر نسبتاً گسترده است.
هر کسی که لب های بسیار نازک و باریکی دارد یا فقط می خواهد جذابیت طبیعی لب های خود را بهبود بخشد، چه مرد و چه زن می تواند از تزریق فیلرلب در اصفهان بهره مند شود. گاهی ممکن است برخی افراد هنگام خندیدن لثه های خود را بپوشانند و از تزریق فیلر استفاده کنند زیرا با این کار حجم لب های خود را افزایش می دهند و با گشاد شدن لب ها هنگام خندیدن لثه های خود را می پوشانند و اعتماد به نفس خود را تقویت می کنند. به طور عمده می توان گفت افراد زیر دارای شرایط لازم برای تزریق فیلر لب می باشند:

• افرادی که ازسلامت جسمانی خوبی برخوردار باشند.
• کسانی که انتظارات واقع بینانه داشته باشند.
• عفونت فعال دهان، از جمله زخم‌های تبخال نداشته باشند


موارد منع تزریق فیلر لب

اگر به هر یک از اجزای فیلر لب اسید هیالورونیک آلرژی دارید، این کار قابل انجام نیست. علاوه بر این، اگر پوست اطراف لب ملتهب، آسیب دیده یا آلوده است، تزریق لب نباید انجام شود. تزریق فیلر لب در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی شود. به طول کلی افرادی که کاندید خوبی برای تزریق فیلر لب نیستند را می توان به صورت زیر دسته بندی کرد:

• کسانی که باردار هستند.
• افرادی که در دوران شیردهی به سر می‌برند.
• افرادی که عفونت سینوسی فعال دارند.
• در صورتی که عفونت وجود داشته باشد، می‌تواند به ناحیه تزریق شده نیز کشیده شود.


ویژگی های یک فیلر ایده آل برای تزریق در لب ها

اهمیت سازگاری مواد فیلر لب با بدن انسان بسیار بالاست. استفاده از یک فیلر سازگار با بدن انسان هنگام تزریق مواد حجیم کننده یکی از مهم ترین عواملی است که باید در نظر گرفته شود. اگر فیلر که برای افزایش حجم و کاهش چین و چروک به بدن تزریق می شود با بافت بدن و لب او ناسازگار باشد، ممکن است اثرات نامطلوبی بر روی فرد داشته باشد.
اگر تصمیم به تزریق ژل های حجم دهنده گرفته اید، حتما این را در نظر بگیرید، به یک کلینیک معتبر پوست و مو مراجعه کنید و مطمئن شوید که مواد استفاده شده برای بدن انسان بی خطر هستند. به طور کلی میتوان گفت یک فیلر لب ایده آل دارای ویژگی های زیر می باشد:

۱- سفتی مناسب فیلر
۲-وسکوزینه فیلر
۳- گلوله ای نشدن فیلر بعد از گذشت زمان
۴- جذب بکنواخت فیلر در بافت های تزریق شده
۵- چسبندگی مناسب فیلر به بافت مورد نظر
۶- داشتن زنجیره متصل به هم در ساختار فیلر


قیمت تزریق فیلر لب در اصفهان+ عوامل موثر بر آن

با این حال، عوامل متعددی بر هزینه تزریق فیلر لب تأثیر می‌گذارند که بدیهی است که یکی از رایج‌ترین نگرانی‌های بیماران در کلینیک زیبایی رژا است. تنها راه برآورد قیمت تزریق فیلر لب، بررسی ساختار لب مراجعه کننده است. پس از بررسی ساختار لب ها، پزشک متخصص در مورد نوع، مقدار و محل تزریق فیلر تصمیم گیری می کند. هزینه فیلر لب با توجه به تخصص پزشک و محل تزریق متفاوت خواهد بود. متخصصین پزشکی حاذق در کلینیک زیبایی رژا بهترین راهنمایی ها را در زمینه تزریق فیلر لب در اصفهان به شما ارائه می دهند.
بسته به نوع ماده تزریقی مورد استفاده و مهارت متخصص زیبایی، قیمت فیلر لب در مناطق مختلف متفاوت است. در نتیجه افراد مختلف مبالغ متفاوتی برای تزریق فیلر می پردازند. هزینه درمان با توجه به مقدار سرنگ های ژل استفاده شده تعیین می شود که دو سرنگ اغلب برای اکثر مراجعان کافی است.گران ترین محصولات آمریکایی (جویدرم و رستیلن) و پس از آن برندهای اروپایی با قیمت گذاری معمولی و فیلرهای چینی و کره ای با کمترین قیمت در رتبه های بعدی قرار دارند. به عنوان مثال، قیمت فیلر اسکین فیل که در ایتالیا تولید می شود، بیشتر از ژل لب Juviderm است که توسط شرکت آمریکایی Allergan تولید می شود

قیمت تزریق فیلر لب در اصفهان | کلینیک زیبایی روژا

فیلر لب در اصفهان | کلینیک زیبایی روژا

برای برجسته کردن هر دو لب بالا و پایین ممکن است تا ۲ سی سی ژل مورد نیاز باشد که هزینه تزریق را افزایش می دهد که با توجه به شرایط فردی تعیین می شود. قیمت تزریق ژل لب تحت تأثیر تعدادی از عوامل مشابه است که بر قیمت فیلر لب تأثیر می گذارد. عواملی مانند:
• میزان ژل مورد نیاز برای ناحیه تزریق
• برند ژل لب، نوع ژل و کشور سازنده
• میزان دوام و ماندگاری فیلر لب
بسته به اینکه چه کسی جراحی را انجام می دهد و چقدر از آن استفاده می کنید، قیمت ها ممکن است به طور قابل توجهی متفاوت باشد. فیلر های لبی که واقعاً ارزان هستند بد هستند زیرا هزاران مارک زیرپارچه در دسترس آنلاین وجود دارد. Aliaxin، Juviderm، Elance، Revance و Roofill تنها چند نمونه از برندهای معتبر و ایمن پرکننده لب هستند که یک پزشک ماهر و آگاه می تواند از آنها استفاده کند، سوال پرسیدن در رابطه با قیمت هیچ وقت عیب نیست پس می توانید با مشاوران ما در کلینیک خدمات تخصصی زیبای رژا در ارتباط باشید.

مراقبت های قبل و بعد از تزریق فیلر لب

قبل

بعد

• از مصرف دارو هایی مانند آسپرین و ایپوبروفن و داروهای مشابه آنها خودداری شود (حداقل یک هفته قبل از تزریق).
• پرهیز از مصرف روغن ماهی و مصرف ویتامین E.
• اجتناب از مصرف هر گونه نوشیدنی الکلی.
• نوشیدن نوشیدنی های گرم ممکن است کبودی و تورم و جریان خون را افزایش دهد، بنابراین برای جلوگیری از بروز مشکل از این کار تا ۲۴ ساعت آینده خودداری کنید.
• برای کاهش درد و خارش ناشی از کبودی، مقداری بستنی بخورید تا روند بهبودی سریع‌تر انجام شود
• از آنجایی که آب تورم را کاهش می دهد و تضمین می کند که لب های شما بعد از تزریق طعم خشک نمی کند، توصیه می شود برای کاهش تورم مقداری آب خنک بنوشید.
• بهتر است از نوشیدن مقادیر زیاد نمک خودداری کنید زیرا می تواند به خشکی لب ها کمک کند و به سرعت آب شما را کم کند.
• در چند روز اول، خوردن غذاهای ترش یا اسیدی مانند آب لیمو یا پرتقال توصیه نمی شود. این میوه ها به دلیل دارا بودن اسید باعث تحریک و حساس شدن افراد می شوند.
• عدم نوشیدن مایعات با نی.
• از استعمال دخانیات و نوشیدن مایعات الکلی تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق فیلر خودداری کنید.
• حداقل تا ۲۴ ساعت نباید ورزش کنید و از فعالیت‌هایی که باعث افزایش جریان خون می شود پرهیز کنید.
• تا ۷۲ ساعت پس از تزریق از دستکاری و ماساژ ناحیه تزریق شده خودداری کنید.
• توصیه می‌شود تا دو هفته اول از تماس با گرمای زیاد مانند سونا و حمام آب داغ اجتناب کنید.
• حداقل به مدت ۲۴ ساعت از مصرف رژلب، بالم لب یا هر محصول دیگری روی لب خودداری کنید.
• هنگام مسواک زدن دندان ها مراقب لب های خود باشید.

چرا تزریق فیلر لب در کلینیک خدمات تخصصی زیبایی رژا؟

امروزه بسیاری از افراد به دلایل نامعلومی با کاهش حجم لب مواجه می شوند و در نتیجه به دنبال راه حل هایی برای جبران این تغییرات می گردند. استفاده از فیلر ها در تزریق یکی از بهترین روش هاست. ژل ها و فیلرها که از نظر فنی نوعی پرکننده هستند از جمله این مواد پرکننده هستند. ژل هیالورونیک اسید بهترین نوع فیلر است که در حال حاضر بیشتر برای این منظور استفاده می شود،
زیرا اسید هیالورونیک، یک ماده شیمیایی که به طور طبیعی در بدن یافت می شود، به افزایش حجم لب ها کمک می کند. کلینیک خدمات تخصصی زیبایی رژا مجموعه ای از پزشکان مجرب و حاذق در این زمینه می باشد که با چندین سال سابقه آماده خدمت رسانی در تمامی خدمات زیبایی و جوانسازی می باشند. جهت رزرو نوبت یا اطلاع از قیمت های کلینیک ما می توانید با کارشناسان و مشاوران وبسایت به صورت تلفنی یا از طریق ایمل در تماس باشید.

چرا تزریق فیلر لب در کلینیک خدمات تخصصی زیبایی رژا

مدت زمان ماندگاری فیلر لب پس از تزریق

به طور معمول، مصرف‌کنندگان تکنیک تزریقی را انتخاب می‌کنند که قوی‌تر و ماندگارتر باشد. این تزریق ها طبق برآورد ما بین ۶ ماه تا ۱۸ ماه ماندگاری دارند. از آنجایی که این ژل ها و فیلرها موقتی هستند، فرد می تواند برای ترمیم فیلر خود اقدام کند. ماندگاری فیلر لب یکی از مولفه های کلیدی آن است. یکی دیگر از خدمات کلینیک تخصصی زیبایی روژا نوبت دهی جهت ترمیم فیلر لب در اصفهان می باشد. برای رزرو نوبت، با ما در تماس باشید.
تزریق فیلر یک روش گذرا و غیر دائمی است. البته امروزه ژل های موقت بهترین انتخاب برای افزایش حجم لب هستند زیرا ژل های دائمی که قبلاً بسیار محبوب بودند اما به دلیل مشکلات متعدد دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرند.طبق مطالعات، فیلر های لب می‌توانند تولید کلاژن را نسبت به حالت های معمول بیشتر تحریک کنند که به پوست شما در درازمدت درخشندگی و شادابی را بهبود می‌بخشد.ماندگاری فیلر لب تحت تأثیر چندین متغیر است، مانند:

• تکنیک پزشک
• مراقبتهای پس از تزریق
• نوع و برند ژل
• ژنتیک
• نوع پوست
• محل تزریق
• میزان تزریق
• سن
• متابولیسم


مقدار مورد نیاز فیلر برای تزریق در لب ها

یکی از اشتباهات بزرگ این است که بیشتر افراد متوجه نمی شوند که داشتن لب هایی به اندازه دلخواه پر و حجیم به زمان نیاز دارد. اگر لب‌های واقعا نازکی دارید و می‌خواهید لب‌هایی بزرگ و طبیعی داشته باشید، چند جلسه و پول اضافی لازم است. هر فرد ممکن است به دوز متفاوتی از ژل یا فیلر نیاز داشته باشد و عوامل مختلفی ممکن است بر دوز آن تأثیر بگذارد.
یکی از مهم ترین آنها انتخاب شما در مورد میزان برجسته سازی لب و تایید یک متخصص پزشکی واجد شرایط است. معمولا قبل از تزریق میزان این ژل ها و فیلرها در جلسات مشاوره انتخاب می شود. جلسات مشاوره قبل از تزریق را جدی بگیرید و اگر می خواهید نتیجه بهتری از این تزریق ها بگیرید، نگرانی ها و ترجیحات خود را با پزشک متخصص در میان بگذارید

مقدار مورد نیاز فیلر برای تزریق در لب ها | کلینیک زیبایی روژا

مقدار مورد نیاز فیلر برای تزریق در لب ها | کلینیک زیبایی روژا

مقدار فیلر واقعاً به ظاهری که می خواهید به دست آورید و توصیه های پزشک بستگی دارد. با این حال، معمولاً ۰.۵ تا ۱ میلی لیتر فیلر در جلسه اول کافی است و ظاهری طبیعی به شما می دهد. با پزشک خود صحبت کنید؛ او می تواند به شما کمک کند اگر تصمیم دارید لب های بزرگتری داشته باشید.به طور معمول، لبه های بالا، پایین و لب همه با تزریق فیلر لب درمان می شوند. برای رفع چین و چروک های اطراف لب، متخصص پوست ممکن است تصمیم بگیرد که پوست را در آنجا تزریق کند.
در نتیجه لب ها فرم بهتری به خود می گیرند و جذاب تر به نظر می رسند.برای ایجاد کانتور و افزایش حجم لب‌ها، متخصصان پوست، آرایشگران و متخصصان زیبایی ممکن است از مقدار کمی فیلر در طول تزریق فیلر لب استفاده کنند. به همین دلیل خطوط کناره های لب کاملا نامرئی هستند.


تزریق فیلر لب در دوران بارداری

قبل تر اشاره کردیم که زنان باردار و مادران شیرده کاندیدای خوبی برای تزریق فیلر لب نیستند، لیکن منظور این است که تزریق فیلر به این بانوان توصیه نمی شود نه به این معنا که مواد فیلر ممکن است باعث آسیب به مادر، جنین و یا فرزند شیرخواره شود. همانطور که قبلا گفته شد، اسید هیالورونیک، نوعی آنزیم کاملا طبیعی در بدن، برای تقویت و بازسازی پوست، به ویژه برجستگی لب ها استفاده می شود.
به منظور افزایش و بهبود ظاهر لب ها، یک پزشک متخصص از اسید هیالورونیک استفاده می کند. بنابراین، تزریق فیلر لب در دوران شیردهی و بارداری خطری برای مادر یا کودک ندارد، اما محظ احتیاط ممکن است برخی متخصصان تزریق فیلر قبل انجام تزریق به شما توصیه کنند که فعلا این کار را به تعویق بیاندازید.


توصیه های پزشکی بسیار مهم در رابطه با تزریق فیلر لب

مدت هاست که تزریق فیلر لب نه تنها در اصفهان بلکه در سراسر جهان تبدیل به یکی از خدمات زیبایی پر طرفدار شده است. لکن ما وظیفه خود دانستیم تا چندی از توصیه های پزشکان حاذق و با تجربه در این زمینه را به اطلاع شما برسانیم تا قبل از انجام تزریق تصمیم خود را با قطعیت بیشتری بگیرید.


• قبل از تزریق، باید لب ها را بررسی کرد تا هرگونه مشکل عملکردی رد شود.
• فرم لب ها باید مطابق با اندازه اصلی، تناسب صورت، تقلید و پویایی آنها انتخاب شود و در محدوده طبیعی خود قرار گیرند.
• تزریق هر دو طرف لب بدون در نظر گرفتن مرکز لب نادرست است.
• لب بالا باید ۲۰ درصد کوچکتر باشد و طبق دستورالعمل های زیبایی شناسی زیر لب پایین قرار گیرد

• برخی از بیماران قبل از تزریق لب نیاز به اصلاحات بیشتری مانند بزرگ کردن چانه دارند.
• استفاده از ژل های اسید هیالورونیک بهترین گزینه برای افزایش حجم لب است.
• هنگام تزریق ژل لب، شایستگی و تکنیک پزشک بسیار مهم است.
• فقط خطوط اطراف لب را می توان بنا به نیاز بیمار تزریق کرد یا حجم خود لب را افزایش داد. ما باید هزینه بیمار و مقدار ژل استفاده شده در هر یک از این شرایط را در نظر بگیریم.

جراحی بینی توسط کلینیک زیبایی روژا با جدیدترین و معتبرترین متدهای روز دنیا 

سوالات متداول

در رابطه با تمایز بین فیلر لب و تزریق ژل، توجه به این نکته مهم است که در حالی که ژل ها نوعی پرکننده هستند، همه انواع پرکننده ها به عنوان ژل در نظر گرفته نمی شوند.
ممکن است اثرات منفی ناشی از تزریق ژل لب در صورت نادرست انجام شدن، برای همیشه آسیب ببیند. به همین دلیل، پزشکان توصیه می کنند از مراجعه به سالن های آرایش و زیبایی خودداری کنند.
اگر در حین تزریق ژل لب فقط از کرم های بی حس کننده موضعی استفاده شود، ناراحتی شدید خواهد بود که تمایل افراد به این کار را کاهش می دهد. با این حال، اگر عصب لب به طور کامل فلج شده باشد، هنگام استفاده از ژل هیچ ناراحتی را تجربه نخواهید کرد.
تزریق فیلر لب معمولاً ۱۵ دقیقه طول می کشد، بنابراین این روش زمان بر نیست. اگر از کرم بی‌حس‌کننده استفاده می‌شود، باید آن را حدود ۲۰ دقیقه قبل از شروع تزریق روی لب‌ها قرار دهید تا تأثیر حداکثری داشته باشد.
یک هفته. از آنجایی که در طول سفر تحت فشار کابین کاهش می یابد، پزشکان توصیه می کنند تا هفت روز پس از تزریق فیلر صبر کنید. اگر در حال حاضر مستعد این مسائل هستید، ممکن است تورم و کبودی شما بدتر شود. علاوه بر این، هوای داخل هواپیما اغلب خشک است و پرکننده‌ها می‌توانند پوست شما را با جذب آب از آن خشک کنند.
اگر به هر یک از اجزای فیلر لب اسید هیالورونیک آلرژی دارید، این کار قابل انجام نیست. علاوه بر این، اگر پوست اطراف لب ملتهب، آسیب دیده یا آلوده است، تزریق لب نباید انجام شود. تزریق فیلر لب در صورت انتظار یا شیردهی به نوزاد توصیه نمی شود.
بله. پس از تزریق لب، می توانید بلافاصله غذا بخورید. این که آیا می توانید غذاهای بسیار گرم یا سرد مصرف کنید، نگرانی اصلی در اینجا است. از غذاهایی که بیش از حد گرم یا سرد هستند باید اجتناب کرد زیرا ممکن است بدون اینکه متوجه شوید به لب‌های شما آسیب بزنند زیرا احتمالاً لب‌های شما هنوز از پماد بی‌حس کننده بی‌حس هستند. می توانید بعد از یک روز تزریق فیلر لب هر چه می خواهید بخورید.
به مدت ۲۴ ساعت سعی کنید سیگار نکشید. توصیه می شود بلافاصله پس از تزریق فیلر از انجام این کار خودداری کنید.
از انجام این کار ۲۴ ساعت استراحت کنید. استفاده از رژ لب تیره تر به شما کمک می کند کبودی را پنهان کنید. به خاطر داشته باشید که زدن رژلب باعث ایجاد فشار نیز می شود که نباید روی لب هایی که به تازگی تزریق شده اند اعمال شود. برای کاهش بیشتر خطر عفونت، از رژ لب نو استفاده کنید.
بله امکان جابجایی فیلر لب وجود دارد. عدم آگاهی از عملکرد فیلر ها و تکنیک‌های تزریق مناسب، احتمال تزریق نادرست پرکننده‌ها در عمق اشتباه یا محصول نادرست احتمال جابجایی فیلر لب را افزایش می‌دهد. همیشه به دنبال مارک های قابل اعتماد فیلر ها از متخصصان حرفه ای باشید که تأیید شده، گواهی شده و آگاه هستند
ورزش های سریع و پر از جنب و جوش ممنوع هستند چرا که خطر عفونت ممکن است با حرکت سریع، قرار گرفتن در اتاقی پر از تعریق، یا صرفاً درگیر شدن در هر فعالیت شدید افزایش یابد. برای اینکه احساس بهتری داشته باشید، یک هفته صبر کنید. در عرض یک هفته تغییر چندانی در فیزیک بدنی یا میزان کاهش قدرت خود مشاهده نخواهید کرد، پس نترسید.
تنها شرط این است که بالم لب قبل از استفاده از آن پس از درمان کاملاً نو باشد. از آنجایی که فشار ممکن است منجر به تورم شود، به آرامی با آن رفتار کنید.
از ماساژ دادن لب های خود پس از عمل خودداری کنید. هر گونه فشاری که پس از تزریق به لب ها وارد شود ممکن است منجر به تورم و کبودی شود. با این حال، برای از بین بردن هرگونه توده، پزشک ممکن است به آرامی ناحیه تحت درمان را ماساژ دهد.
توصیه می شود پس از تزریق فیلر لب، ۲۴ تا ۴۸ ساعت به پشت بخوابید. اگر به پهلو بخوابید، فیلر ممکن است حرکت کند و لب های نامتقارن به شما بدهد.
آنها ممکن است در هر کجا که شما انتخاب کنید تزریق شوند! بسته به ظاهر دلخواه و ویژگی های صورت خود، می توانید آن را در یک لب، دو لب، کمی اینجا، کمی آنجا یا هر جایی که خودتان و پزشکتان تصمیم بگیرید، انجام دهید.
رژ لب نمی تواند هیچ کبودی را بپوشاند، حتی اگر خفیف باشد (که معمول است). مصرف الکل خود را محدود کنید، بعد از آن یخ بزنید و به توصیه های دیگر پزشکان توجه کنید تا از لمس لب های خود جلوگیری کنید.

روژا، کلینیک شما

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.