advertise

تزریق فیلر لب مدل عروسکی در اصفهان| ماندگاری بالا

نوبت دهی اینترنتی ژل لب عروسکی| اصفهان

تزریق فیلر لب یکی از محبوب ترین روش های آرایشی برای خانم های امروزی است زیرا بیش از گذشته مورد توجه قرار می گیرد و هر روز طرفداران بیشتری را به خود جلب می کند. بیشترین استفاده از تزریق ژل در خانم ها حجم دادن به لب ها و درمان عدم تقارن در لب ها است. اسید هیالورونیک یا سایر پرکننده‌هایی که لب‌ها را برجسته و پر می‌کنند و ظاهری عروسکی به آن‌ها می‌دهند، در هنگام تزریق ژل لب عروسکی در اصفهان تزریق می‌شوند.
ژل لب عروسکی که به تازگی مد شده است و یکی از انواع تزریق فیلر لب روسی میباشد، صورت شما را جوان تر و شاداب تر نشان می دهد. این نوع درمان سریع، کم تهاجمی است و زمان بهبودی کوتاه است. اما، باید توجه داشته باشید که برای انجام این کار، باید به یک پزشک زیبایی ماهر مراجعه کنید.
علاوه بر تزریق فیلر لب مدل عروسکی شما عزیزان می توانید جهت رزرو نوبت برای تزریق چربی اندام خصوصی، هم آقایان و هم بانوان، و انواع جراحی بینی با کارشناسان ما در سایت کلینیک تخصصی زیبایی روژا در تماس باشید. تزریق ژل لب عروسکی یکی از چندین روش تزریق ژل لب است که مطابق با ترجیحات و خواسته های فرد انجام می شود. در پاراگراف های بعدی در مورد تزریق ژل لب مدل عروسکی با جزئیات بیشتری صحبت خواهیم کرد.

تزریق فیلر لب عروسکی| اصفهان

مشاوره با متخصصین کلینیک روژا

در حال حاضرکلینیک زیبایی روژا مجهز به جدیدترین و معتبرترین دستگاهای ساخت آمریکا و اروپا است که همگی دارای تائیدیه های FDA آمریکا و CE European می باشند

انجام خدمات مربوط به تزریق فیلر لب به سبک عروسکی در اصفهان

به طور کلی، فیلر‌های لب گروهی از مواد تزریقی هستند که به لب‌ها حجم بیشتری می‌دهند، آن‌ها را بزرگ می‌کنند و ظاهر آن‌ها را افزایش می‌دهند. همراه با پاک کردن چین و چروک های اطراف دهان و جایگزینی حجم از دست رفته لب، فیلر ها می توانند به بهبود ظاهر و خطوط لب کمک کنند. فیلرها راه حلی سریع برای لب‌های پرتر هستند و از آنجایی که موقتی هستند، برای افرادی که می‌خواهند گاهی اوقات با کمی سر و صدا ظاهر خود را اصلاح کنند، انتخابی عالی هستند. یک تکنیک جدید برای تزریق ژل لب در اصفهان که به لب ها ظاهری عروسک یا باربی می دهد، تزریق لب عروسکی نامیده می شود. به منظور ایجاد شکل خاص مورد نظر، قسمت V شکل لب بالا و پایین بیشترین حجم تزریق ژل را به خود اختصاص می دهد. طبق گفته سازمان غذا و دارو (FDA)، چهار فیلر وجود دارد که ممکن است برای تزریق ژل لب عروسک استفاده شود.

• اسید هیالورونیک
• هیدروکسی آپاتیت کلسیم
• اسید پلی ال لاکتیک (PLLA)
• ذرات پلی متیل متاکریلات (PMMA) معلق در کُلاژن بوین (گاوی)


علاوه بر این، برای به ارمغان آوردن ظاهری عروسکی برای لب های شما، متخصصان زیبایی گاهی بوتاکس لب یا پرکننده لب را با بوتاکس ترکیب می کنند. البته بوتاکس در بالا و اطراف لب برای بالا بردن لب بالایی تزریق می شود، برخلاف ژل پرکننده که به خود لب تزریق می شود تا لبی عروسک مانند ایجاد کند. تزریق ژل پرکننده لب عروسکی روشی سریع و غیر تهاجمی برای زیبایی لب ها است. با این وجود، این اثر موقتی است و اگر می‌خواهید حجم لب‌های خود را که فیلرها اضافه کرده‌اند حفظ کنید، در آینده باید تزریق‌های بیشتری انجام دهید. با یک بار رزرو نوبت در کلینیک روژا مطمئنا برای دفعات بعدی نیز با ما تماس خواهید گرفت. کیفیت و ماندگاری مواد تزریقی استفاده شده توسط پزشکان حاذق کلینیک تضمین کیفیت و تخصص ماست. با ما در تماس باشید.

پزشکان حاذق کلینیک روژا

هزینه تزریق فیلر لب مدل عروسکی در اصفهان

قیمت تزریق ژل لب عروسکی اصفهان

قیمت تزریق ژل لب عروسکی در اصفهان

متغیرهای زیر بر هزینه تزریق ژل لب عروسکی در اصفهان تأثیر می گذارد:
• نوع و تکنیک درمانی که داده می شود
• نام ژل تزریق لب
• تجربه با پزشکان محلی
هزینه فیلر ها اغلب بر اساس مقدار ژل تزریقی یا مقدار تزریق هر سرنگ تعیین می شود. اما به طور کلی، مقدار مواد تزریق شده، هزینه نهایی را تعیین می کند.
اکثر طرح های بیمه درمانی مشکلات ناشی از جراحی زیبایی را پوشش نمی دهند. قبل از شروع درمان مطمئن شوید که تمام هزینه ها را درک کرده اید و از پزشک خود بپرسید که آیا راهی برای پرداخت اقساطی هزینه تزریق ژل لب عروسکی وجود دارد.


چه افرادی کاندیدای مناسب تزریق فیلر مدل عروسکی هستند؟

چه مدلی برای شما مناسب است؛ این به ساختار صورت و وضعیت اولیه لب های شما بستگی دارد. بنابراین، قبل از انتخاب، حتما با پزشک خود صحبت کنید. به هر حال، تحسین مدل های لب در چهره افراد مشهور یا افراد دیگر هیچ کاری برای زیبایی چهره شما نخواهد داشت. خانم‌های جوان با دندان‌های تا حدودی بزرگ معمولاً از متخصصان ما در مرکز تخصصی زیبایی روژا توصیه مدل عروسکی دریافت می‌کنند. همچنین اگر لب‌های باریکی دارید یا می‌خواهید لب‌های فشرده داشته باشید، این مدل ممکن است برای شما مناسب باشد. زیرا تمرکز روی ناحیه V شکل و حجم دادن به لب ها باعث می شود که گوشه های لب کشش خود را از دست داده و مدلی به شکل غنچه در لب ها ایجاد شود.
به طور طبیعی، خانم های مسن یا میانسال ممکن است از این مدل برای افزایش زیبایی چهره خود استفاده کنند. همچنین کسانی که لب های نازک و بافته ای دارند از این مدل استفاده می کنند تا ظاهری پرتر داشته باشند. بدیهی است که تزریق ژل در این مورد در یک مرحله انجام نمی شود. بلکه پزشک در فواصل زمانی معینی چند نوبت برای شما تعیین می کند تا در نهایت به نتایجی که می خواهید برسید.


مدل تزریق فیلر لب عروسکی برای چه افرادی مناسب نیست؟

بهتر است از مدل های مختلف تزریق ژل برای افرادی که لب های پایینی برآمدگی و ضخیم دارند استفاده شود. همچنین، اگر فضای بین لب بالایی و بینی شما نزدیک است، از استفاده از این نوع برای تزریق خودداری کنید با توجه به اینکه صورت یک مدل عروسکی ممکن است غیرطبیعی به نظر برسد اگر لب ها بلندتر شوند. از طرفی باید توجه داشته باشید که در مدل عروسکی لب های شما کمی نامناسب خواهد بود. در نتیجه، اگر به دنبال تزریق ژل طبیعی لب هستید، توصیه می کنیم از مدل های مختلف استفاده کنید. به طور خلاصه افراد روبرو کاندیدای خوبی برای تزریق ژل مدل عروسکی نیستند:

• وجود بیماری‌های مزمن عفونی و التهابی
• سابقه آلرژی تشدید شده
• نقض سیستم هموستاز (لخته شدن خون)
• بیماری‌های پوستی با هر موضعی
• استفاده از داروهای ضد پلاکت و ضد انعقاد در دو ماه گذشته.
• بیماری‌های هورمونی
• تزریق در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی‌شود.


مراحل تزریق فیلر لب با مدل عروسکی در کلینیک روژا

روش تزریق ژل لب یک روش درمانی کم تهاجم است که فقط نیاز به بی حسی موضعی دارد و بدون جراحی انجام می شود. برای اطلاع از مقدار ژل تزریق شده و تاریخ مصرف آن، ابتدا باید قبل از تزریق با پزشک مربوطه صحبت کنید. از آنجایی که بدن شما ممکن است به ژل یا آمپول بیهوشی حساسیت داشته باشد، ممکن است گاهی یک آزمایش عمومی توصیه شود تا پزشک از وضعیت فیزیکی شما آگاه شود. برای جلوگیری از بروز مشکلاتی مانند کبودی و التهاب بعد از تزریق ژل، حتما در جلسه مشاوره تزریق ژل لب به توصیه های پزشک توجه کنید.
یک لوسیون بی حس کننده موضعی در ابتدا توسط پزشک قبل از جلسه تزریق ژل لب عروسکی روی لب های شما اعمال می شود. لب های شما در اثر بی حسی موضعی بی حس می شوند تا در حین درمان، هیچ درد و کمترین ناراحتی ممکن را تجربه نکنید. اگر لوسیون بی حس کننده حاوی BLT باشد که اغلب ترکیبی از بنزوکائین، لیدوکائین و تتراکائین است، لب های شما در عرض ۱۵ تا ۳۰ دقیقه بی حس می شوند. اگر به ترکیب این سه دارو حساسیت دارید، پزشک برای بی حس کردن لب های شما یک مسدود کننده عصبی تزریق می کند.
سپس فیلر لب به طور جزئی یا کامل به لب تزریق می‌شود، از جمله لبه‌های قرمز رنگ لب‌ها، کمان کوپید یا همان حالت V در مرکز لب بالایی و دو گوشه دهان. در لب پایین و قسمت مرکزی لب بالایی بیشترین مقدار فیلر تزریقی در یک جلسه تزریق خواهد شد. حتی اگر در این زمان هیچ دردی را تجربه نکنید، ممکن است احساس سوزش کنید و چشمانتان شروع به مرطوب شدن کنند. به طور متوسط ۱ میلی لیتر یا یک پنجم قاشق چای خوری ژل پرکننده به لب ها تزریق می شود. سوزن بیش از ۲.۵ میلی متر پوست را سوراخ نمی کند. برای کاهش تورم و کبودی، به طور مکرر از کیسه یخ برای لب ها در طول تزریق استفاده می شود. بین ۳۰ تا ۲.۵ ساعت برای کل عملیات تزریق نیاز است.


مزایا و عوارض تزریق ژل لب مدل عروسکی

یکی از محبوب ترین روش ها همیشه تزریق ژل لب عروسکی یا تقویت لب ها با ژل بوده است. اسید هیالورونیک در این نوع درمان برای افزایش حجم یا کانتور لب ها به منظور رفع مشکلاتی از جمله تغییر شکل، لاغری یا کاهش حجم استفاده می شود. همچنین پزشک می تواند از تزریق ژل برای تغییر خط لب به روشی که می خواهید استفاده کند. ناگفته نماند که حساسیت خلاق یک پزشک نقش مهمی در موفقیت عمل بزرگ کردن لب دارد.
اگر این روش به طور بهداشتی و توسط یک متخصص پزشکی واجد شرایط انجام نشود، یا اگر از یک ژل با کیفیت بالا برای تزریق استفاده نشود، ممکن است عوارض ایجاد شود. همه این موارد نشان می دهد که چقدر مهم است که به یک پزشک آگاه و با تجربه متخصص در درمان آب مروارید مراجعه کنید و همچنین اهمیت استفاده از پرکننده های مناسب را نشان می دهد.

مزایا تزریق فیلر لب عروسکی

عوارض تزریق فیلر لب عروسکی

✔ داشتن کنترل بر حجم لب‌ها: دکتر کنترل بیشتری روی حجم اضافه شده به لب ها خواهد داشت زیرا مقدار فیلر تزریقی قابل تنظیم است.
✔ امکان مرحله‌ای کردن درمان: تزریق را می توان به تدریج طی چند جلسه انجام داد تا زمانی که نتیجه مطلوب حاصل شود.
✔ کبودی خیلی کم: تصور می‌شود که این روش کاملاً ایمن است و هرگونه تورم و کبودی بسیار کم است.
✔ نتایجی با دوام قابل قبول: طول مدت اثرات درمان واقع بینانه و قابل قبول است، حتی اگر دائمی نباشد.
✔ بعید بودن احتمال واکنش آلرژیک: فیلر های اسید هیالورونیک بعید است که واکنش آلرژیک ایجاد کنند زیرا از موادی ساخته می شوند که با مواد موجود در بدن انسان قابل مقایسه هستند. با این وجود، قبل از شروع درمان، اگر شخصاً به لیدوکائین حساسیت دارید، باید به پزشک خود اطلاع دهید.


• خونریزی در محل تزریق
• کبودی و تورم
• حساسیت محل های تزریق به لمس و قرمزی
• تبخال فعال روی لب یا اطراف آن
مراقبت ناکافی پس از تزریق، یا انجام تزریق توسط یک فرد آموزش ندیده یا فاقد صلاحیت، ممکن است منجر به مشکلات شدیدتری شود، مانند:
• کبودی یا تورم شدید و طولانی مدت که از یک هفته تا ۱۰ روز طول می کشد
• ناهماهنگی در لب ها (یعنی اندازه یک طرف لب با طرف دیگر متفاوت است)
• وجود توده یا برجستگی روی سطح لب
• عفونت
• تزریق هایی که با ورود به رگ های خونی به بافت آسیب می زند
• بافت اسکار، سفتی لب یا ضایعات پوستی
• لب هایی که در نتیجه واکنش آلرژیک قرمز، متورم یا خارش دارندرزرو نوبت تزریق فیلر لب روسی در اصفهان

در حال حاضرکلینیک زیبایی روژا مجهز به جدیدترین و معتبرترین دستگاهای ساخت آمریکا و اروپا است که همگی دارای تائیدیه های FDA آمریکا و CE European می باشند جهت رزرو نوب تماس بگیرید.

ماندگاری و مراقبت های قبل و بعد از تزریق فیلر لب عروسکی

ماندگاری ژل لب عروسکی

مدت زمان معمول تزریق ژل لب عروسکی، مانند سایر روش های تزریق ژل لب، ۱۲ تا ۱۸ ماه است. به طور طبیعی، سن شما و متابولیسم بدن شما تعیین می کند که چه مدت نتایج درمان باقی می ماند (بدن شما چقدر سریع کالری ها را به انرژی تبدیل می کند). افراد جوان اغلب با سرعت بیشتری کالری می سوزانند، بنابراین فیلر های لب برای مدت زمان کوتاه تری باقی می مانند.
البته نوع ژل لبی که انتخاب می کنید روی مدت زمان ماندگاری آن بر روی حالت عروسکی شما نیز تاثیر می گذارد. همچنین، اگر قبل پس از تزریق پرکننده لب عروسک اقدامات احتیاطی مناسب را انجام دهید، علاوه بر کاهش خطر اثرات منفی، طول عمر ژل لب عروسکی خود را افزایش می دهید.

مراقبت های بعد از تزریق فیلر لب عروسکی

مراقبت های قبل از تزریق فیلر لب عروسکی

همانطور که قبلاً گفته شد، تزریق ژل لب نیاز به انجام چند کار قبل و بعد از آن دارد. اگرچه این یک جراحی سرپایی است و نیازی به بستری شدن ندارد، اما برای بهبودی سریعتر و نتایج موثرتر باید انجام شود. مراقب باشید که توصیه های آنها را به درستی اجرا کنید، که شامل موارد زیر است:
• خودداری از فعالیت های شدید و ورزش به مدت دو تا سه روز
• هفت روز سیگار را ترک کنید.
• به مدت دو روز از محیط های گرم مانند سونا دوری کنید.
• از دوش آب گرم به مدت دو روز صرف نظر کنید.
• پس از تزریق، به مدت ۲۴ ساعت از کمپرس سرد استفاده کنید تا تورم و کبودی کاهش یابد.
• تا می توانید آب بنوشید.
• در صورت داشتن درد با مشورت پزشک خود دارو های مسکن مصرف نمایید.
• به مدت ۲ روز از مصرف نمک خود داری نمایید.

مصرف هر گونه ویتامین، آسپرین و ادویل را سه تا چهار روز قبل از جلسه تزریق قطع کنید و از مصرف الکل خودداری کنید. این ترکیبات ممکن است کبودی یا تورم شما را تشدید کنند زیرا رقیق کننده خون هستند. همچنین از مصرف سیگار و سایر دخانیان نیز پرهیز کنید.
یک روز قبل از جلسه درمانی خود وعده های غذایی متعادل بخورید و مقدار زیادی آب بنوشید. اگر عصبی هستید یا از سوزن می ترسید، این به شما کمک می کند آرام شوید و از بیهوشی جلوگیری کنید. پروتئین به آرامش بدن کمک می کند و هر چه در طول این عمل راحت تر باشید، راحت تر خواهید بود.
متخصص پوست یا جراح پلاستیک شما باید آگاه باشد که آیا تاول تبخال را تجربه کرده اید. ویروس می تواند تحریک یا فعال شود و از طریق تزریق به لب به تمام نقاط تزریق شده منتقل شود.

سوالات متداول

هنگامی که یک عضو یا بافت "مرگ اکثر یا همه سلول ها به دلیل بیماری، آسیب یا کاهش جریان خون" را تجربه می کند، اصطلاحا نکروز رخ داده است. خوشبختانه، نکروز ناشی از تزریق ژل لب بسیار نادر است و تنها در حدود ۱ مورد از هر ۱۰۰۰۰۰ مورد اتفاق می افتد، اغلب به یکی از دو دلیل: ۱. انسداد رگ‌های خونی که بافت لب را تغذیه می‌کنند، معمولاً با تزریق بیش از حد ژل یا تورم شدید نزدیک به رگ‌های خونی ایجاد می‌شود. از آنجایی که بافت نرم لب نمی تواند خون مورد نیاز خود را دریافت کند، این انسداد منجر به نکروز لب می شود. ۲. به دلیل آسیب مستقیم ناشی از تزریق بد. علائم نکروز لب ممکن است شامل موارد زیر باشد: • دلیل شروع کند درد شدید که معمولاً به دنبال تزریق انجام می شود این است که اثرات کرم بی حس کننده به تدریج از بین می رود و باعث می شود که عذاب به طور کامل احساس شود. • تزریق ژل لب منجر به سفید شدن طولانی مدت لب می شود که در اثر کمبود جریان خون در ناحیه آسیب دیده ایجاد می شود. • عدم وجود جریان خون در این شرایط دمای بافت لب را کاهش می دهد که به نوبه خود دمای لب را کاهش می دهد. • آخرین مرحله قبل از اینکه بافت به طور کامل از بین برود تغییر رنگ است، جایی که لب ها اغلب ارغوانی یا خاکستری تیره می شوند.
عوارض جانبی جزئی مانند تورم و قرمزی پس از تزریق معمول است، اما در صورت داشتن هر یک از عوارض منفی زیر باید به پزشک مراجعه کنید: ۱. کبودی یا ورم شدید اگر تورم یا کبودی قابل توجهی داشتید که بیش از یک هفته ادامه داشت به پزشک مراجعه کنید. آلرژی ها و واکنش ها می توانند اتفاق بیفتند، صرف نظر از اینکه چقدر غیر معمول هستند. ۲. انسداد عروق هنگامی که تزریق در داخل یا نزدیک یک سرخرگ انجام می شود، می تواند جریان خون را کاهش دهد یا متوقف کند، که به عنوان انسداد عروق شناخته می شود. انسداد عروق می تواند باعث درد فوری و طاقت فرسا و همچنین تغییر رنگ پوست شود که ممکن است مانند لکه های محو یا سفید به نظر برسد. همچنین، از آنجایی که بیشتر فیلر ها حاوی داروی بی حس کننده لیدوکائین هستند، ممکن است مدتی طول بکشد تا بیمار احساس درد کند. ۳. توده‌ها دارویی به نام هیالورونیداز می تواند برای حل کردن توده های هیالورونیک اسید - محبوب ترین شکل پرکننده - استفاده شود. البته با ماساژ و حوصله می توان بسیاری از توده های ایجاد شده توسط این فیلر را از بین برد. اگرچه چنین توده هایی گهگاه (اما نه معمولا) خود به خود از بین می روند، اگر این توده ها به دلیل التهاب ایجاد شده باشند، پزشک آنها را با تزریق کورتیکواستروئید درمان می کند. در موارد نادر، توده‌ها و ناهمواری‌های ایجاد شده توسط پرکننده‌های پوست که خود به خود یا با دارو از بین نمی‌روند را می‌توان با جراحی از بین برد. ۴. تب خال اگر تبخال یا ویروس هرپس سیمپلکس دارید، پزشک شما را بررسی خواهد کرد (HSV-۱). زیرا تزریق فیلر ممکن است منجر به آکنه شود که ممکن است نیاز به درمان با داروهای ضد ویروسی داشته باشد. اگر قبلاً در نتیجه تزریق فیلر دچار تبخال شده اید، بهتر است به پزشک خود اطلاع دهید.

روژا، کلینیک شما

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.