advertise

تزریق فیلر لب به سبک روسی در اصفهان

فیلر لب روسی چیست؟

وقتی به روسیه فکر می کنیم، پوست روشن و زیبایی های خیره کننده را به تصویر می کشیم. این کلیشه که روس ها لب های دوست داشتنی دارند دور از واقعیت نیست و نوعی تزریق فیلر لب به دلیل ترکیب کامل خطوط صورت و قوس صورت مدل روسی به نام مدل روسی نامیده می شود.
روش تزریق ژل لب مدل روسی یک پرکننده لب غیر تهاجمی و بسیار سبک است که به دنبال افزایش خطوط عمودی لب‌ها و ایجاد لبی طبیعی‌تر و بزرگ‌تر است. این روش پیشرفته از تزریق ژل برای ایجاد لب هایی صاف تر، بلندتر و صاف تر استفاده می کند. در اصفهان، افراد زیادی هر روز جهت رزرو نوبت یا مشاوره برای تزریق فیلر روسی به کلینیک های متفاوت مراجعه می کنند. مدل لب روسی که متاثر از ساختار و فرم لب های زنان روسی بود یکی از چندین مدل تزریق فیلر لب است.
توجه داشته باشید که تزریق لب روسی برای افرادی که لب های بزرگ یا چشم های کوچکی دارند توصیه نمی شود زیرا باعث بزرگ شدن و کشیدگی بیش از حد لب ها می شود. برای اینکه بیشتر با این نوع روش تزریق فیلر لب آشنا شوید تا انتهای مطلب با کلینیک تخصصی روژا همراه باشید.


تزریق فیلر لب روسی در اصفهان | روژا کلینیک
تزیریق فیلر لب روسی در اصفهان

مشاوره قبل از تزریق فیلر لب روسی در اصفهان

قبل از تجویز ژل لب روسی، هر متخصص با شخص مراجعه کننده صحبت می کند تا در مورد انتظارات او از زیبایی آگاهی یابد. هر گونه شرایط پزشکی منحصر به فردی که می تواند مشکلاتی را در حین یا بعد از تزریق فیلر بزرگ کننده لب ایجاد کند، باید در طول مشاوره با مراجعه کننده مطرح شود.
از آنجایی که هیچ دو شخص مراجع لب یا سایر اجزای صورتشان هم اندازه نیستند و هدف اصلی تزریق ژل تولید لب هایی متقارن و طبیعی است، پزشک متخصص باید به بیمار خود توضیح دهد که هیچ کس کاندیدای مناسبی برای هر نوع نیست. تزریق فیلر در نتیجه، چیزی که برای یک نفر عالی به نظر می رسد ممکن است برای دیگری افتضاح باشد!
شایان ذکر است که برای سایر خدمات زیبایی کلینیک ما اعم از جراحی بینی و تزریق چربی به اندام خصوصی هم برای خانم ها و آقایان نیز می توانید نوبت مشاوره دریافت کرده و به صورت حضوری مراجعه فرمایید. با ما در تماس باشید.

مشاوره با متخصصین کلینیک روژا

در حال حاضرکلینیک زیبایی روژا مجهز به جدیدترین و معتبرترین دستگاهای ساخت آمریکا و اروپا است که همگی دارای تائیدیه های FDA آمریکا و CE European می باشند

رایج ترین برند فیلر ها برای اجرای تکنیک تزریق روسی

Restylane Kysse یکی از پرطرفدارترین فیلرهایی است که برای عمل لب روسی استفاده می شود زیرا نرم تر و ظریف تر از سایر فیلرها است. با این حال، هر محصول اسید هیالورونیک، از جمله Juvederm Ultra، Juvederm Volbella، Revanesse، و دیگران، ممکن است مورد استفاده قرار گیرد. پزشک در کلینیک زیبایی روژا، پزشکان متخصص ما، هر نوع فیلر را که فکر می‌کنند برای مشتری مناسب‌تر است، بر اساس جذابیت لب‌ها انتخاب می‌کنند.


فیلر های اسید هیالورونیک و مزایای آن

فیلر های لب اسید هیالورونیک با تقویت فرم، ساختار و حجم خود می‌توانند لب‌های شما را بهتر نشان دهند. اسید هیالورونیک به منظور پر کردن فضای خالی روی سطح لب و حفظ سطح هیدراتاسیون سلول ها، به عنوان یک محصول برجسته کننده لب به طرز خارق العاده ای عمل می کند و به محض تزریق فیلر، ژل از بافت های لب حمایت کرده و تشکیل می دهد.✔فیلر های اسید هیالورونیک به پزشک کنترل بیشتری بر حجم لب ها می دهد.
✔تزریق را می توان به تدریج در طی چند جلسه انجام داد تا زمانی که نتایج مطلوب حاصل شود.
✔با استفاده از یک آنزیم تخصصی به نام هیالورونیداز، توده ها و برجستگی های ناشی از حرکت لب ها را می توان به راحتی از بین برد.
✔در مقایسه با سایر فیلرهای لب، کبودی و ورم کمتری وجود دارد.
✔اثرات اطمینان‌بخش طولانی مدت هستند اما غیر قابل برگشت نیستند.
✔پرکننده‌های اسید هیالورونیک بعید است که واکنش آلرژیک ایجاد کنند، زیرا از همان مواد موجود در بدن تشکیل شده‌اند. اما قبل از دریافت درمان، در صورت داشتن حساسیت به لیدوکائین به پزشک خود اطلاع دهید.


هزینه تزریق فیلر لب روسی در اصفهان

قیمت تزریق ژل لب روسی در اصفهان بر اساس کلینیک و منطقه ای که در آن انجام می شود متفاوت است. با این وجود، روش تزریق ژل لب مدل روسی گران‌تر از تکنیک‌های تزریق ژل معمولی است. برای به دست آوردن ظاهر ایده آل و صاف لب های روسی به ژل بیشتری نیاز است که هزینه را بالا می برد. علاوه بر این، برند فیلر تزریق لب مورد استفاده بر قیمت نهایی ژل تزریقی مدل روسی تأثیر دارد زیرا سایر برند های فیلر هزینه های متفاوتی دارند.
هزینه تزریق ژل روسی به همان مقدار فیلر مورد استفاده خواهد بود. اگرچه نمی‌توان استعداد و تجربه متخصص را قیمت گذاری کرد، اما کلینیک‌ها برای این کار مبلغی را در نظر می‌گیرند. با تزریق ژل لب روسی در کلینیک های تخصصی زیبایی شناخته شده می توانید از صحت و انصاف قیمت گذاری و اصالت فیلر های استفاده شد اطمینان لازم را حاصل فرمایید. با این وجود شما عزیزان می توانید نوبت مشاوره خود را از کلینیک خدمات تخصصی زیبایی روژا دریافت کرده و پس از مشاوره با پزشک متخصص و تخمن میزان تقریبی فیلر مورد نیاز برای لب های خود قیمت تقریبی را نیز دریافت کنید.

هزینه تزریق فیلر لب روسی در اصفهان | روژا کلینیک

دلایل نیاز به تزریق فیلر لب به سبک روسی

عوامل متعددی ممکن است در باریکی لب انسان نقش داشته باشد که در هر صورت زیبایی کلی صورت را کاهش می دهد و بر سایر ویژگی های صورت تأثیر می گذارد. برای رسیدن به حجم، فرم و شکل ایده آل در چنین شرایطی، تزریق فیلر لب، مخصوصا به سبک روسی، راه حل برنده است. دلایل متفاوت و متنوعی وجود دارد که ممکن است نیاز به تزریق ژل و بازگرداندن جذابیت لب ها باشد که در ادامه به جزئیات بیشتر می پردازیم.برخی از افراد با لب های کوچک متولد می شوند زیرا اغلب ارثی و مادرزادی است. شکل و فیزیولوژی لب‌ها مانند سایر ویژگی‌های جسمانی، با ارث تعیین می‌شود و برخی افراد به طور طبیعی لب‌های بزرگی ندارند. با تزریق ژل لب مدل روسی به این افراد، ممکن است برآمدگی لب و خطوط افقی در اطراف لب ایجاد شود.

مصرف سیگار

مواد سمی موجود در سیگار برای جذابیت انسان مضر و برای سلامت انسان خطرناک است. تماس فیزیکی اولیه بدن انسان با سیگار از طریق «لب» برقرار می شود. از آنجایی که مواد مضر سیگار ممکن است از فیلتر عبور کرده و بدن را تحت تاثیر قرار دهد، به تدریج به لب ها آسیب می رساند. این مواد مضر باعث تیره شدن ملانین لب و لثه می شود و رنگدانه های ناهمواری روی پوست ایجاد می کند و باعث تسریع انحطاط لب ها می شود؛
به این شکل که می تواند باعث تغییر رنگ، لکه دار شدن یا کاملا سیاه شدن آنها شود. ظاهر شما در نتیجه این تغییر رنگ تغییر می کند و دیگر جذابیت و جوانی قبلی را ندارید. اگر سیگار می کشید و باعث دفرمه شدن لب های شما شده است، تزریق فیلر لب مدل روسی به شما کمک می کند تا ظاهر جوان خود را بازیابید.


افزایش سن

هر فردی شروع این فرآیند را در لحظه‌ای متفاوت با افزایش سن تجربه می‌کند که باعث بررسی بسیاری از نواحی مشخص بدن می‌شود. این قانون در مورد لب‌های شما نیز صدق می‌کند، لب‌هایی که همزمان با روند پیری شروع به زوال، نازک شدن، رنگ پریدگی و بی‌جان شدن می‌کنند و ظاهری پیرتر به شما می‌دهند. اگر دقت کنید، می توانید ببینید که خطوط اطراف لب های شما که نقطه اتصال لب ها و پوست صورت شما را نشان می دهند، در حال عقب نشینی هستند. برای اینکه اطرافیانتان به لب های نازک عادت نکنند، بهتر است ژل لب تزریق کنید. توصیه ما تزریق ژل لب مورد استفاده در مدل های روسی است که به میزان قابل توجهی جذابیت و شادابی چهره شما را بهبود می بخشد.

بیماری

بیماری ها می توانند به دو طریق مستقیم و غیرمستقیم به لب های انسان آسیب برسانند و در نتیجه تغییرات قابل مشاهده ای ایجاد می کنند که ظاهر چهره را کاهش می دهد. این علائم نامطلوب، که گهگاه از بیماری‌های دیگر ناشی می‌شوند و اغلب بیماران تحت شیمی‌درمانی را تحت تأثیر قرار می‌دهند و می‌توانند با تزریق ژل لب مدل روسی معکوس شوند، ممکن است گاهی به شرایط دیگر نیز نسبت داده شوند. علاوه بر شرایط ذکر شده در زیر، بیماری های دیگری نیز وجود دارد که مستقیماً روی لب ها تأثیر می گذارد:
• کیلاتیس
• اَنگولر کیلاتیس
• کیست موکو
• لنف آدم
• فیستول مادرزادی لب
• لوکوپلازی لب
• سرطان لب
• حساسیت لب به مواد مختلف
• مکیدن لب


کاندیدای برتر تزریق فیلر لب به سبک روسی

ژل لب روسی گزینه ای جذاب برای افرادی است که هرگز از تکنیک های تزریق لب استفاده نکرده اند و ممکن است ظاهری منحصر به فرد به چهره خود ببخشند. افرادی که در گذشته از فیلر لب استفاده کرده‌اند باید دو هفته قبل از تزریق با روش‌هایی که پزشک توصیه می‌کند از شر باقی‌مانده تزریق خلاص شوند.داشتن انتظارات معقول از درمان یکی از ویژگی های کلیدی است که شما را به یک کاندید فوق العاده برای تزریق ژل لب روسی تبدیل می کند.
غیر منطقی است که از پزشک انتظار داشته باشیم که ظاهر لب ها را به طور کامل تغییر دهد، حتی اگر آنها می توانند کانتور و حجم لب ها را تا حدودی تغییر دهند. به‌علاوه، برخی از خانم‌ها تمایل دارند لب‌هایی بیش از حد بزرگ داشته باشند که انجام آن بدون تغییر سطح لب چالش برانگیز است.
همچنین اگر مشکلات خاصی دارید، نباید تزریق ژل لب چه روسی و چه انواع دیگر آن را انجام دهید. به عنوان مثال، توانایی بدن برای ترمیم خود ممکن است تحت تأثیر نامطلوب دیابت قرار گیرد. اگر دیابت شما به خوبی تحت کنترل نباشد، پزشک تزریق ژل لب را به شما توصیه نمی کند زیرا خطر خونریزی یا نتایج نامطلوب درمان وجود دارد. ظرفیت بدن برای ریکاوری نیز می تواند تحت تأثیر شرایطی مانند لوپوس، بیماری های بافت همبند و مشکلات لخته شدن خون مانند کم خونی داسی شکل باشد

کاندیدای برتر تزریق فیلر لب به سبک روسی | روژا کلینیک

تزریق فیلر لب به سبک روسی | روژا کلینیک

.نتایج تزریق ژل لب شما ممکن است به طور بالقوه تحت تأثیر زخم های سرد یا ویروس هرپس سیمپلکس نوع ۱ قرار گیرد (به طور کلی به عنوان زخم های سرد مداوم شناخته می شود). در اینجا، بسیار مهم است که پزشک خود را در مورد دفعات تبخال و داروهای ضد ویروسی که ممکن است مصرف می کنید برای کاهش احتمال بروز آنها مطلع کنید.برخی از ژل های تزریقی که برای بزرگ کردن لب ها استفاده می شوند، منشأ غیر انسانی دارند که فواید و معایب خاص خود را دارد.
به عنوان مثال، وجود کلاژن گاوی در ژل های خاص، احتمال عواقب نامطلوب از جمله پاسخ های آلرژیک را افزایش می دهد. اگر تا به حال واکنش نامطلوب به هر یک از مواد مورد استفاده در بزرگ کردن لب را تجربه کرده اید، با پزشک خود صحبت کنید. بازار مملو از انواع فیلر های لب است، از جمله ژل های ساخته شده از بدن خود بیمار و عاری از واکنش های آلرژیک.ژل لب مدل روسی بهترین گزینه است اگر می خواهید لب بالایی شما بیش از حد معمول برجسته باشد و فریم لب بالایی برجسته داشته باشد.
در غیر این صورت، توصیه می کنیم از روش ظریف استفاده کنید، که در صورت علاقه مندی به لب هایی با رنگ تر و طبیعی تر می شود.همانطور که قبلا گفته شد ژل لب مدل روسی و مدل های لب روسی زیبایی زیادی به لب های شما می دهند اما باید متناسب با فرم صورت شما انتخاب شوند. به همین دلیل ضروری است که در این زمینه مشاوره پزشکی دریافت کنید.

مراحل و نحوه تزریق فیلر لب به سبک روسی

روش ژل لب مدل روسی از نظر نحوه اجرای آن تفاوت زیادی با سایر روش های مشابه دارد. این روش شامل تزریق قطرات ژل کوچک به لب است. اکثر این تزریق‌ها در قسمت وسط لب انجام می‌شود و به شکل قلب شکل می‌گیرد. برخلاف روش‌های مرسوم که تزریق به صورت افقی انجام می‌شود، در این روش ژل به صورت عمودی در نقاط مختلف تزریق می‌شود و از پایه لب بالایی به سمت بالا کشیده می‌شود. از آنجایی که لب های روسی ارتفاع بیشتری نسبت به حجم دارند، این روش بیشتر طول می کشد، زیرا برای به دست آوردن نتیجه مطلوب باید مواد بیشتری اعمال شود. به طور معمول ۱۵ تا ۳۰ دقیقه برای تزریق ژل لب با استفاده از تکنیک های معمولی طول می کشد. اما به دلیل اینکه در تزریق لب مدل روسی از ژل بیشتری استفاده می شود، تزریق بیشتر طول می کشد و هر جلسه درمانی با این روش بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه طول می کشد. اگر نگران ناراحتی ناشی از این نوع درمان هستید، توصیه می کنیم از تکنیک های معمولی تزریق ژل لب استفاده کنید. به طور طبیعی، استفاده از بی حس کننده قبل از درمان، درد و رنج در هنگام تزریق ژل روسی را به شدت کاهش می دهد.


مزایا و عوارض تزریق فیلر لب روسی


مزایا

اگر به دنبال راهی برای داشتن لب هایی زیبا و دارای ظاهری طبیعی هستید، بهترین پیشنهاد تزریق فیلر لب به روش روسی است. یکی از مزایای این روش این است که در بسیاری از موارد لب بالا در ارتفاع مناسبی قرار ندارد و کوچکتر از لب پایین دیده می شود. در نتیجه، فرد ممکن است لبخند لثه ای داشته باشد. در چنین حالتی بهترین راه برای فرم دادن به لب بالا این است که ابتدا ارتفاع مناسب برای لب بالا مشخص شود. در لیفت لب روسی ارتفاع لب ها متناسب با یکدیگر تعیین می شود. لب های صاف لیفت لب روسی یکی دیگر از مزایای این سبک تزریق فیلر است. به این معنی است که تزریق ژل لب به صورت عمودی انجام می شود که منجر به صاف و ارتفاع مناسب لب ها می شود تا حجیم و پر در ادامه به توضیح مفصل سایر مزایای این سبک تزریق فیلر لب می پردازیم.

بهبود ظاهر معمولاً مزیت اصلی تزریق فیلر روسی در نظر گرفته می شود. افراد معمولا وقتی لب‌های بزرگ‌تری دارند، جوان‌تر به نظر می‌رسند و احساس بهتری می‌کنند. داشتن لب های بزرگتر روشی آسان برای خانم هایی است که ممکن است برخی از جنبه های ظاهر خود را دوست نداشته باشند تا احساس بهتری نسبت به خود داشته باشند. اعتماد به نفس این زنان در محل کار و محیط های اجتماعی نیز ممکن است در نتیجه بهبود ظاهرشان افزایش یابد. در مورد لوازم آرایشی صورت، کتاب های آموزشی و دی وی دی های متعددی در دسترس است، اما هیچ کدام اثر ماندگار یا عمده ای ندارند. تزریق ژل لب روسی یک انتخاب فوق العاده برای خانم هایی است که می خواهند به صورت دائمی ظاهر لب های خود را بهبود بخشند تا در خانه و محل کار احساس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند.


پُری طبیعی

با توجه به اینکه هیالورونیک اسید، ماده ای که به طور طبیعی در بدن یافت می شود، برای ساخت محصولاتی مانند ژل لب Juviderm استفاده می شود، ظاهری طبیعی دارند. اسید هیالورونیک به دلیل طبیعی بودن آن کمتر مستعد ایجاد کبودی است. از آنجایی که این فیلر به طور طبیعی جذب می شود، برای حفظ برجستگی و فرمی که به لب ها می دهد، باید هر شش ماه یک بار دوباره تزریق شود.

برای حداکثر نتایج، ممکن است یک سری تزریق با فیلر های طبیعی انجام شود. این انتخاب مخصوصاً برای افرادی که با لب‌های نازک متولد شده‌اند و مطمئن نیستند که وقتی بزرگ‌تر هستند چگونه به نظر می‌رسند مناسب است. شخص مراجعه کننده می تواند با استفاده از این تکنیک در طی جلسات درمانی متعدد به برجستگی لب های مورد نظر خود دست یابد.


عوارض جانبی، یا وجود ندارد و یا خیلی کم است

ژل های حاوی اسید هیالورونیک به ندرت اثرات نامطلوب یا پاسخ های آلرژیک ایجاد می کنند. با این حال، بیمار باید در مشاوره اولیه هرگونه حساسیت یا داروهای خاصی را که مصرف می کند به پزشک اعلام کند تا ژل مناسب برای تزریق انتخاب شود. پزشک مقدار بسیار کمی از ژل را به بازوی بیمار تزریق می کند تا ببیند آیا احتمال دارد بیمار به اجزای آن ژل حساسیت داشته باشد یا خیر.

بهبودی از ژل لب سریع است

اکثر بیمارانی که تزریق فیلر لب روسی انجام می دهند ممکن است روز بعد از عمل تمام فعالیت های معمول خود را از سر بگیرند. این تزریق ها را تقریبا می توان یک روش سرپایی در نظر گرفت. درمان پس از آماده شدن بیمار بیش از ۱۵ دقیقه طول نمی کشد. تزریق ژل قبل از سایر گزینه های جراحی زیبایی به دلیل تأثیر فوق العاده ای که ممکن است بر ظاهر و عزت نفس فرد داشته باشد به بیماران پیشنهاد می شود.


عوارض

عوارض جانبی تزریق لب روسی گذرا است و باید ظرف چند روز از بین برود. آنها می توانند شامل موارد زیر باشند:
• خونریزی در محل تزریق
• کبودی و تورم
• التهاب و درد در محل تزریق
• فعال شدن مجدد تاول های تب یا تبخال (هرپس سیمپلکس) روی لب ها یا اطراف آن
• خطرات یا عوارض جانبی که شدیدتر هستند ممکن است عبارتند از:
• کبودی یا تورم شدید که از یک هفته تا ۱۰ روز طول می کشد
• ناهماهنگی در لب ها (لب های بالا و پایین متقارن نیستند و اندازه های متفاوتی دارند)
• عفونتی که باعث برآمدگی و بی نظمی در لب ها می شود
• لب های دردناک یا شکننده
• ناحیه اطراف لب به دلیل واکنش آلرژیک قرمز، متورم یا خارش می شود.


مراقبت های قبل از تزریق فیلر لب روسی

پزشک قبل از انجام تزریق ژل، هدف درمان، نتایج مورد انتظار، نکات کلیدی و مراقبت های قبل از درمان را با شما در میان خواهد گذاشت. پس از آن، سوابق پزشکی و رژیم فعلی نسخه شما را ارزیابی خواهد کرد تا هر گونه عوارض جانبی بالقوه را بررسی کند. از آنجایی که هر فردی ویژگی های فیزیکی منحصر به فردی دارد، تزریق ژل لب روسی ممکن است نتایج غیرمنتظره ای را در یک مراجعه کننده و نتایج غیرمنتظره ای را در دیگری ایجاد کند، پزشک باید به بیمار خود توضیح دهد که همه افراد به تزریق ژل لب به یک شکل پاسخ نمی دهند. بنابراین، مشورت با بیمار قبل از تزریق ژل ضروری است تا پزشک تمام جزئیات وضعیت بیمار را بداند و بیمار انتظارات معقولی در مورد نتیجه درمان داشته باشد.

قبل از تزریق فیلر لب روسی باید تعدادی از اقدامات ایمنی را انجام دهید تا مطمئن شوید که این روش برای شما موفقیت آمیز است. متخصصان پوست توصیه می‌کنند تا زمانی که بی‌حسی فروکش نکند، از خوردن یا آشامیدن خودداری کنید، زیرا انجام این کار ممکن است منجر به گاز گرفتن لب‌های شما در حین غذا خوردن شود. لب ها درد می کنند. پس از تزریق به مدت ۲۴ ساعت از فعالیت های شدید خودداری کنید و به مدت دو هفته از مصرف دخانیات و نوشیدنی ها خودداری کنید. اگر داروی خاصی مصرف می کنید حتما به پزشک متخصص اطلاع دهید تا راهنمایی درستی به شما بدهد. اگر این توصیه ها را رعایت کنید، بعد از تزریق ژل لب به سبک روسی با مشکلی مواجه نخواهید شد. در ادامه به معرفی لیستی مراقبت های بعد از تزریق فیلر روسی را به شما می پردازیم.


✔ حداقل تا ۲۴ ساعت پس از درمان، از فعالیت های شدید یا شدید خودداری کنید.
✔ حداقل تا ۲۴ ساعت بعد از درمان، از محیطی با دمایی که باعث تعریق شما می شود دوری کنید.
✔ کمپرس یخ روی لب های خود بگذارید.
✔حتما خود را هیدراته نگه دارید.
✔ نمک آب بدن را کاهش می دهد، بنابراین تا ۲۴ ساعت از نوشیدن زیاد آن خودداری کنید.
✔ اقلامی را بخورید که مصرف آنها ساده است.
✔ به یاد داشته باشید که رژ لب و خط لب را در جلسه درمان بیاورید تا بتوانید کبودی ها را پس از ظاهر شدن با آرایش پنهان کنید.

✔ به مدت ۲۴ ساعت بعد از عمل از بوسیدن و نوازش لب خودداری کنید.
✔ تا ۲۴ ساعت پوست خود را به آرامی بشویید.
✔ تا ۲۴ ساعت از استفاده از هرگونه ابزار تمیزکننده خشن یا مواد لایه بردار خودداری کنید.
✔ حداقل دو هفته قبل از ماساژ صورت صبر کنید.
✔ روز اول از استفاده از نی هنگام نوشیدن نوشابه خودداری کنید زیرا به لب های شما فشار می آورد.
✔ پس از تزریق ژل حداقل تا ۲۴ ساعت از نوشیدن مشروبات الکلی خودداری کنید.

جراحی بینی با متخصصین مجرب

جراحی بینی توسط کلینیک زیبایی روژا با جدیدترین و معتبرترین متدهای روز دنیا 

ماندگاری پس از تزریق فیلر لب به سبک روسی

تحقیقات نشان داده است که ماندگاری تکنیک های تزریق ژل لب به سبک روسی بین ۶ تا ۱۲ ماه است. شکی نیست که هیچ یک از روش های تزریق ژل لب ماندگاری دائمی ندارند و نیاز به تکمیل گهگاهی دارند. اما چیزهای مختلفی بر این بازه زمانی تأثیر می گذارد. کیفیت و برند ژل لبی که به لب های شما تزریق می شود یکی از عناصر اولیه در تعیین مدت ماندگاری آن است. مراقبتی که باید بعد از تزریق ژل انجام دهید عامل مهم بعدی است. کیفیت، فرم مورد نیاز و ماندگاری ژل لب مدل روسی، همانطور که قبلا در مورد آن صحبت کردیم، ممکن است با دقت پس از تزریق تضمین شود.

ماندگاری پس از تزریق فیلر لب به سبک روسی | کلینیک زیبایی روژا

تفاوت فیلر لب روسی با معمولی | کلینیک ؤوژا

تفاوت فیلر لب روسی با معمولی
فیلر اغلب با استفاده از روش سنتی به صورت افقی به لب ها تزریق می شود و به کل لب پر شدن یکنواخت و فراوان می دهد. با این حال، با تزریق ژل لب مدل روسی، پزشک از سرنگ کوچکتری برای تزریق مقادیر کمتری از فیلر به صورت عمودی، با تمرکز بر مرکز لب ها استفاده می کند. یکی دیگر از تمایزات کلیدی بین این دو تکنیک این است که در تکنیک ژل لب مدل روسی، هدف بلند کردن لب ها است. در نتیجه، تمرکز روی مرکز لب‌ها به جای حجم دادن به کل لب است که به مرکز لب‌ها حالتی قلبی شکل می‌دهد. در نتیجه، مدت زمان جلسه با این مدل تزریق بیشتر از روش معمولی است. علاوه بر این، هنگام تزریق ژل لب روسی، باید بسیار احتیاط کرد که فقط در ناحیه خاصی از لب تزریق شود. تزریق ژل لب روسی بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه طول می کشد که منجر به کبودی و تورم بیشتر می شود اما گذرا و کاملا طبیعی است. علاوه بر این، فقط پزشک شما می‌تواند با قطعیت تعیین کند که اثرات تزریق شما چقدر طول می‌کشد. با این حال، به طور معمول، نتایج تزریق ژل لب روسی بین شش ماه تا یک سال باقی می‌ماند، دقیقاً مانند روش معمول.


تفاوت تزریق فیلر لب روسی با چاکدار

لب بالا، عناصر و زوایای آن، تمرکز اصلی تزریق لب در مدل های روسی است. اگرچه در مدل روسی مقدار مناسبی ژل نیز به لب پایین تزریق می‌شود تا تقارن و زیبایی را افزایش دهد، لب پایین تاکید اصلی در فرم چاکدار است. در این مدل تزریق ژل لب چاکدار، لب پایین کمی پهن تر شده و یک شیار خط وسط ایجاد می شود که باعث افزایش حجم لب اطراف آن می شود. این تزریق توسط متخصص تزریق ژل و با استفاده از ابزاری منحصر به فرد انجام می شود.
کوچک کردن لب برای لب پایین است و به ندرت دیده می شود که فردی این روش را برای لب بالایی نیز انتخاب کند. با تزریق مقدار مناسب ژل در دو طرف خط وسط لب پایین، شکاف لبی خواهید داشت که بسیار جذاب و زیبا است. اما در مدل لب روسی لب پایین بعد از تزریق به شکل دست بدون فرورفتگی خواهد بود. در مدل روسی تزریق ژل بیشتر در لبه های لب و تزریق از داخل لب به بیرون صورت می گیرد تا فرم لب ها حالت قلبی پیدا کند.


بهترین پزشکان تزریق فیلر لب روسی در اصفهان

یکی از کم ضررترین و موثرترین راه ها برای افزایش جذابیت، تزریق ژل لب است، اما تنها در صورتی که این روش در یک محیط استریل و حرفه ای توسط متخصص واجد شرایط و با استفاده از مواد درجه یک انجام شود. با تخصص گسترده ما و تلاش متخصصان در زمینه زیبایی که به ترجیحات و انتظارات شما گوش داده و درک کرده اند، خوشحالیم که در کلینیک تخصصی زیبایی روژا بهترین نتایج را برای سلامتی و زیبایی شما رقم بزنیم. برای مشاهده پزشکان حاذق مجموعه کلیک کنید.

سوالات متداول

اگر از آن دسته افرادی هستید که هرگز ژل لب تزریق نکرده اید یا ژل لب روسی را امتحان نکرده اید، ممکن است نگران ناراحتی تزریق لب روسی باشید. این واقعیت که تزریق ژل لب مدل روسی بدون درد است بسیار مهم است. ناراحتی در این شرایط کاهش می‌یابد زیرا محل‌های ورودی کمتری برای تزریق عامل حجیم‌کننده استفاده می‌شود و فقط یک تزریق در لبه لب انجام می‌شود.
یکی از مزایای اصلی این روش این است که نیازی به بی‌حس کننده نیست، زیرا ممکن است بر تورم لب‌ها تأثیر بگذارد و منجر به نتیجه نابرابر تزریق شود. دوره نقاهت پس از تزریق نیز ممکن است با پرهیز از دارو کاهش یابد. به طور معمول، لیدوکائین با تمام موارد استفاده شده استفاده می شود، که باعث می شود کاربر هیچ ناراحتی را تجربه نکند.
برای تکنیک لب روسی نباید هیچ ماده حجم دهنده اضافی در اطراف لبه لب وجود داشته باشد. به دلیل بهترین تاثیر ممکن که تزریق ممکن است بر فرم لب فرد داشته باشد، این نکته بسیار مهم است. یک بیماری زمینه ای خاص باید قبل از شروع کار، همراه با حذف افزایش دهنده حجم قبلی، با پزشک خود در میان گذاشته شود. از آنجایی که سلامت شما حرف اول را می زند و همیشه باید قبل از هر چیز دیگری باشد، پس از آن باید به روش های زیبایی مانند تزریق ژل لب توجه کنید. در صورتی که قبل از انجام عمل برای اطمینان از اینکه آلرژی ندارید، معاینه کامل سلامتی خود را انجام دهید، پزشک با اطمینان می تواند ژل لب را به شما تزریق کند.
برای افرادی که برای اولین بار قصد تزریق ژل را دارند، باید توجه داشت که حداقل و حداکثر مقدار ژل برای هر بخش از صورت وجود دارد. این مقدار کاملاً نسبی است و تقریب در هیچ مرجعی دقیق و مشخص نیست. مقدار ژلی که هر فرد برای هر قسمت از صورت خود نیاز دارد در واقع به دو معیار بستگی دارد. در مورد مراقبت های بعد از ژل لب بیشتر بدانید. اما به طور کلی کمترین مقدار ژل لب برای تزریق یک سی سی است.
مانند هر عمل جراحی دیگری، پزشک باید ماده حجیم کننده را با احتیاط کامل تزریق کند. برای دستیابی به بهترین نتایج، پزشک نیز باید صبور و خونسرد باشد. برای تکمیل این فرآیند معمولاً یک ساعت تا یک ساعت و نیم نیاز است. مقدار فیلر تزریق شده و حجم بافت لب، طول دقیق عمل تزریق را تعیین می کند.
تا زمانی که از تکنیک های اضافی برای افزایش حجم لب استفاده می شود، تاثیر این روش می تواند حفظ شود و در عین حال شکل طبیعی لب ها حفظ شود. از نظر مدت اثر، روش ژل لب روسی مشابه سایر اشکال درمانی است. توجه داشته باشید که طول مدت اثر بسته به نوع و برند ژل مورد استفاده برای تزریق از شش ماه تا یک سال متغیر است. تعمیر برندهای بهتر زمان بیشتری می برد زیرا آنها بدون شک قوی تر هستند. شکی نیست که هزینه این مواد بیشتر خواهد بود. صرف پول بیشتر با استفاده از محصولات با کیفیت بالاتر، نتایج بیشتری را به همراه خواهد داشت.
عوامل زیادی همچون برند ژل استفاده شده، میزان مورد نیاز فیلر برای فرم مطلوب شما، کلینیکی که به آن مراجعه می کنید و پزشک متخصصی که قرار است کار تزریق شمارا انجام دهد همگی بر روی قیمت تاثیر دارد. ولی نگران نباشید شما عزیزان میتوانید با رزرو جلسه مشاوره قبل از تزریق خود و مراجعه حضوری به کلینیک زیبایی روژا از برآورد دقیق هزینه تزریق فیلر روسی خود در اصفهان بهره مند شوید.

روژا، کلینیک شما

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.